Automatická úprava PH vody

Chcete křišťálově čistou vodu? Musíte filtrovat a dezinfikovat, nic jiného nefunguje. Dezinfikovat lze chlorem anebo solí. Aby byla aplikovaná chemikálie účinná, musí mít voda v bazénu optimální hodnotu pH mezi 6,9–7,5.  Hodnota pH pod nebo nad uvedené rozmezí značně oslabuje účinnost dezinfekce vody.

Není-li Váš bazén vybaven automatickým zařízením pro měření a úpravy pH, musíte pH měřit ručně.  Pro kvalitu bazénové vody je zásadní, abyste pH měřili často a pravidelně a v závislosti na výsledku sami  dávkovali chemii.

Až Vás to přestane bavit anebo až několikrát budete muset kompletně bazén vyčistit od sinic, možná začnete zvažovat pořízení plně automatického systému, který pH měří sám a v závislosti na výsledku dávkuje chemii.  Tento systém neustále vyhodnocuje aktuální hodnoty pH pomocí sondy a automaticky doplní potřebnou bazénovou chemii přímo do okruhu filtračního systému bazénu. Zařídíte si měření hladiny pH a automatickou úpravu vody bez starosti po celou koupací sezonu. 

Při spojení automatické úpravy PH s úpravnou slané vody v bazénu se stane Váš bazén soběstačný, bez potřeby Vašich pravidelných zásahů a téměř bezúdržbový. Toto oceníte nejvíce například když odcestujete třeba na delší dobu mimo domov a Váš bazén si zachová křišťálově průzračnou a čistou vodu. Zkrátka bazén bude sloužit Vám a ne Vy bazénu!  

Automatika pro úpravu vody - MiniPH Amber

Pro automatickou úpravu PH vody v bazénech se používá tekutá chemie, která je vhodná pro dávkovací čerpadla. Na začátku sezóny jen zajistíte kanystr s PH mínus - a to je vše...

Úprava vody v bazénu je důležitou součástí každého bazénu a úprava vody pomocí automatického zařízení je jednoduchá a ušetří čas i náklady na provoz bazénu. Dávkovací automatika pro úpravu vody v bazénu, měří a dávkuje potřebné množství chemie, tak aby byla voda v bazénu stále čistá a zdravotně nezávadná.

Používáme osvědčené technologie renomovaného Francouzského výrobce. Konkrétně nejlepší zkušenosti v poměru cena/výkon, máme se zařízením Mini PH Amber, které je jednoduché a plně dostačuje.

Zavolejte nám!

Poradíme Vám s výběrem bazénu, vhodného bazénového příslušenství i zastřešení.

Nebojte se nás zeptat na cokoli, co Vás zajímá.

Volejte bazénového specialistu

+420 603 864 539