Luxusní bazén jako chytrá investice

Inflace v Česku vyrostla do neúnosné výše. Úspory na vašem účtu díky ní mizí raketovou rychlostí. Podle odborníků je nejlepší možností, jak své peníze ochránit, dobrá investice. Investujte chytře do vlastního bazénu. Návratnost je neuvěřitelná. Nevěříte? Přesvědčíme vás!

Laminátový bazén Nela

V minulém a letošním roce zaznamenáváme paradoxně zvýšený zájem o naše laminátové bazény. Důvod je prostý. Lidé hledají nejvhodnější investici svých úspor, která jim pomůže vliv inflace zastavit a ideálně peníze naopak zhodnotit. Nejlepší úroky na spořících účtech sice dosahují i okolo 5%, inflaci to však nepokryje. Míra inflace se za poslední půl roku vyšplhala až k 17%. Taková inflace relativně rychlým tempem likviduje vaše úspory. Za vaše úspory si už ani zdaleka nekoupíte tolik, co byste si koupili před rokem, kdy byla inflace ještě v rozumné míře. Mnoho našich zákazníků se proto přiklání k investici do kvalitního laminátového bazénu a zastřešení. Nejen, že navýší hodnotu své nemovitosti, ale v prvé řadě zpříjemní svůj každodenní život. Co si budeme povídat - představa, že se už nemusíte mačkat nikde na koupališti, a užíváte si relax s dětmi přímo na zahradě vašeho domova, ve vašem vlastním vysněném bazénu v průzračné vodě, je krásná.

Kvalitní zapuštěný laminátový bazén není rozhodně levná záležitost. Přestože se může zdát počáteční investice do vybudování svého bazénu vysoká, věřte, že navýšíte cenu své nemovitosti přibližně o 10 - 20%. A to bez ohledu na cenu bazénu a všech nákladů kolem. Dům s bazénem prodáte snadněji než dům bez něj. V případě pořízení podchozího zastřešení navíc rozšíříte i obytný prostor, zvýšíte využitelnost prostoru kolem domu, a zajistíte tak možnost relaxace pro celou rodinu i za nepříznivých klimatických podmínek. Při případném prodeji vašeho domu, zvýšení ceny nemovitosti pokryje snadno náklady na vybudování a údržbu bazénu. Shodují se na tom jak ekonomové, tak i zkušení realitní makléři bez výjimky.

Laminátový bazén Nela

V dnešní době držet peníze na běžném účtu je pro rodinu ekonomická katastrofa. V době Covidu lidé začali více spořit. Začali mít obavy o budoucnost. Podle některých zdrojů se dnes nevyplatí ani investice do cenných kovů, ani do cenných papírů. Odborníci v oboru se shodují na tom, že jednou z mála rozumných investic je stále investice do svého bydlení, zútulňování domova a tím posílení hodnoty vaší vlastní nemovitosti.

Laminátový bazén Nela

Mít vlastní zapuštěný bazén už dávno není luxusem pro pár vyvolených. Naše laminátové bazény jsou cenově dostupné, kvalitní a splní i ty nejnáročnější požadavky na koupání a relax nejen v letních dnech. Laminátové bazény si pořizují ve velkém lidé už i k chalupám a chatám. Né nadarmo jsou našimi zákazníky dlouhodobě kladně hodnoceny. Výběr dodavatele a bazénových komponent v žádném případě nepodceňujte. Je to investice na několik desítek let dopředu, která se vám vrátí dvojnásob - v podobě vašeho času stráveného s rodinou, v podobě navýšení ceny nemovitosti, v podobě ušetřených peněz za koupaliště či dovolenou. Výrobou laminátových bazénů se zabýváme desetiletí - umíme bazény jak vyrobit a nainstalovat, tak i servisovat a udržovat. Koupí bazénu u nás neprohloupíte.

Laminátové bazény Krajča

Zavolejte nám!

Poradíme Vám s výběrem bazénu, vhodného bazénového příslušenství i zastřešení.

Nebojte se nás zeptat na cokoli, co Vás zajímá.

Volejte bazénového specialistu

+420 603 864 539